Zmeraj si teplotu spalín len za 9€ !

 Teplomer spalín TUMA

Prečo práve komínový systém TUMA THERM plus?

TUMA THERM PLUS - Komín s najlepším pomerom ceny a kvality.

Komínový systém "Tuma therm plus" systém s najlepším pomerom ceny a kvality s duplovane spevneným komínovým plášťom o rozmeroch 35x35x33 a 40x40x33cm.

  • Komínový systém THERM plus je zaradený kvalitatívne medzi najlepšie komíny s klasickou šamotovou vložkou
  • Komínový plášť - produkt TUMA - keramzitový plášť s duplovanou hrúbkou a pevnosťou s veľmi dobrými statickými vlastnosťami pre použitie v extrémnych podmienkach, s možnosťou použitia armovania roxorom veľkej hrúbkypre obzvlášť vysoké nároky a extrémy počasia, aj pre neštandardné strešné prostredie. Rozmer komínového plášťa pre o140,160mm -350x350x330 a pre o180,200mm -400x400x330mm.
  • Šamotové vložky - najdôležitejší prvok systému - výrobok HART Nemecko, vložky o hrúbke 15mm spľňajú všetky kvalitatívne normy pre krajinu Nemecko i krajiny EÚ. Firma HART sa zaraďuje medzi najväčších európskych výrobcov komínových vložiek s najvyššou kvalitou testovanou v nemeckých skúšobniach.
  • Komínová izolácia - ISOVER - s objemovou hmotnosťou 120-150kg/m3 a tepelnou odolnosťou 650-750°C je dokonalým bezpečnostným prvkom voči prehriatiu komínového plášťa. 
  • Komínové dvierka - UPMANN - sú dvierka vyrobené v Nemecku so samostatným certifikátom pre komínové použitie v najnáročnejších podmienkach. Sú plynotesné, vhodné pre spodné i vrchné použitie komínového systému so špeciálnou izolačnou šamotovou príklopkou, prítlačnou pružinou pre dilatáciu šamotovej vložky. v ponuke je SET v bielom prevedení včítane odvetracej mriežky pre interiér a pozinkovaná verzie s nerezovou mriežkou pre exteriér.
  • TUMA THERM PLUS - používa odľahčenú kryciu dosku odolnú vyhoreniu sadzí s variabilným ukončením konusu s možnosťou prekrytia strieškou, napoleonom alebo výberom zo sady rotomaxov.
  • Kondenzačná ímka - špeciálna  pre rozmer 140-160 a 180-200 s nerezovoým odvodom pre kondenzát s odolnosťou voči stekajúcemu kondenzu a dechtu.
  • Lepidlá - Sauerkit a malta TUMA - špeciálne hmoty testované pre lepenia šamotových dielov a komínového plášťa.

Komínový sytém  TUMA-therm plus je produkt, ktorý je vďaka výberu kvalitných prvkov zaradený medzi komíny najvyššej kvality zo štandardných šamotových systémov.

yesProdukt TUMA-therm plus je produkt , ktorý je pomerom ceny a kvality najhodnotnejším produktom pri výbere komínového systému pre suchý i mokrý spaľovací proces.